آبان ۸۵

هوالصانع


جديدترين فرصتهاي شغلي مهندسي صنايع در آبان‌ماه ۱۳۸۵

توجه : شركتها و سازمانهاي خصوصي و دولتي مي‌توانند براي درج آگهي استخدام مهندس صنايع ،  آگهي خود را به پست الكترونيكي مدير پايگاه ارسال نمايند ؛ پايگاه جامع مهندسي صنايع تنها منعكس‌كننده فرصتهاي شغلي بوده و در قبال آنها مسووليتي نمي‌پذيرد

شركت آبسال به يك نفر مهندس صنايع خانم نيازمند است ؛ متقاضيان حداكثر تا تاريخ پنجم آبان ماه رزومه خود را به همراه يك قطعه عكس به صورت حضوري به آدرس تهران ، انتهاي نارمك ، جنب دانشگاه علم و صنعت ، شماره 54 تحويل نمايند .

شركت صنعتي پيش‌آهنگ به يك مهندس صنايع خانم با سني كمتر از 35 سال و آشنا با سيستمهاي كيفي ايزو 9001 براي پست كارشناس كنترل كيفيت نيازمند است ؛ متقاضيان براي كسب اطلاعات بيشتر حداكثر تا تاريخ ششم آبان ماه با شماره‌هاي 2544709- 0229 و 2545614 - 0229 تماس حاصل نمايند .

گروه صنعتي رشد به يك نفر مهندس صنايع مرد با سه سال سابقه و مسلط به سيستمهاي مديريت كيفيت و برنامه‌ريزي توليد نيازمند است ؛ متقاضيان رزومه خود را حداكثر تا تاريخ هفتم آبان‌ماه به همراه يك قطعه عكس به آدرس تهران – صندوق پستي 7553/14155 ارسال نمايند .

يك شركت بزرگ توليدي به يك نفر مهندس صنايع مرد با چهار سال سابقه جهت مديريت IT نيازمند است ؛ متقاضيان رزومه ، كپي آخرين مدرك ، يك قطعه عكس و شماره تماس و آدرس خود را حداكثر تا تاريخ نهم آبان‌ماه به صندوق پستي 3478/15815 با درج عبارت «مربوط به آگهي استخدام مدير IT» بر روي پاكت ارسال نمايند .

شركت زامياد به يك مهندس صنايع با دو سال سابقه  ، فارغ‌التحصيل از دانشگاههاي سراسري با سني كمتر از 32 سال و آشنا به مفاهيم كيفيت ، مميزي داخلي و برنامه‌ريزي نيروي انساني نيازمند است ؛ متقاضيان رزومه خود را حداكثر تا تاريخ دهم آبان ماه به اين پست الكترونيكي ارسال و يا به شماره 44922012 فكس نمايند .

مركز مشاوره شغلي و كاريابي پويا به يك نفر كارشناس مهندسي صنايع نيازمند است ؛ متقاضيان رزومه خود را حداكثر تا تاريخ دهم آبان ماه به آدرس تهران – صندوق پستي 3667/15815 ارسال نمايند .

يك شركت توليدي معتبر به يك نفر مهندس صنايع مرد با گرايش تحليل سيستمها با سه سال سابقه براي كار در بخش سيستم و روشها در تهران و قائمشهر (شماره رديف شغلي هفت) ، يك نفر مهندس صنايع مرد با ده سال سابقه براي پست رياست انبار (شماره رديف شغلي هشت) و يك نفر مهندس صنايع مرد با دو سال سابقه براي كار در واحد توليد (شماره رديف شغلي ده)  نيازمند است ؛ متقاضيان رزومه خود را به همراه يك قطعه عكس و ذكر شماره رديف شغلي ، حداكثر تا تاريخ پانزدهم آبان ماه به آدرس تهران – صندوق پستي 5651/15875 يا به اين پست الكترونيكي و يا به شماره فكس 88790402 ارسال نمايند .

شركت ارتباطات فراگسترش كيش به يك نفر مهندس صنايع با سه سابقه كار در واحد فروش ، آشنا به بازار IT و مسلط به زبان انگليسي نيازمند است ؛ متقاضيان رزومه خود را حداكثر تا تاريخ پانزدهم آبان ماه به اين پست الكترونيكي و يا نمابر 88318457 ارسال نمايند .

. 

يك شركت توليدي به دو نفر مهندس صنايع با حداقل  يك سال سابقه كار نيازمند است ؛ متقاضيان سوابق كاري خود را به همراه  تصوير آخرين مدرك تحصيلي حداكثر تا تاريخ هفدهم آبان‌ماه به آدرس تهران – صندوق پستي 3486/16765 ارسال نمايند .

يك شركت مهندسي ، پيمانكار يكي از طرحهاي نفت و گاز عسلويه به يك نفر مهندس صنايع مسلط به برنامه‌ريزي و كنترل پروژه با چهار سال سابقه كار ، جهت كار در عسلويه و بوشهر نيازمند است ؛ متقاضيان سوابق كاري خود را حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبان‌ماه به شماره  22072584 فكس نمايند .

.

يك شركت توليدي قطعات برقي خودرو به يك نفر مهندس صنايع آشنا به سيستمهاي تضمين كيفيت نيازمند است ؛ متقاضيان سوابق كاري خود را حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبان‌ماه به شماره 44901897فكس نمايند .


يك شركت مهندسي
به يك نفر مهندس صنايع مسلط به برنامه‌ريزي و كنترل پروژه با سه سال سابقه كار نيازمند است ؛ متقاضيان حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبان‌ماه با شماره  88367519 تماس حاصل نمايند .

يك شركت خدماتي در زمينه صنعت گاز به يك نفر مهندس صنايع آشنا به امور مديريت و برنامه ريزي نيازمند است ؛ متقاضيان سوابق كاري خود را به همراه ذكر رديف شغلي شماره دو (كارشناس برنامه‌ريزي) حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبان‌ماه به شماره 88525910فكس نمايند .

يك شركت مهندسي به يك نفر مهندس صنايع مسلط به برنامه‌ريزي و كنترل پروژه با پنج سال سابقه كار نيازمند است ؛ متقاضيان حداكثر تا تاريخ بيست و چهارم آبان‌ماه با شماره  22223964 تماس حاصل نمايند .

شركت صنايع هفت الماس  ، توليدكننده ورقهاي گالوانيزه  به يك نفر مهندس صنايع آشنا به كنترل كيفيت و برنامه‌ريزي مواد و توليد نيازمند است ؛ متقاضيان سوابق كاري خود را حداكثر تا تاريخ بيست و هشتم آبان‌ماه به شماره 88789497فكس نمايند .

دانشگاه كيش به يك مهندس صنايع با سه سال سابقه كار و آشنا به نرم‌افزارهاي كنترل پروژه نيازمند است ؛ متقاضيان رزومه خود را به همراه شماره تماس و پست الكترونيكي حداكثر تا تاريخ سي آبان ماه به آدرس كيش ، ميدان اميركبير ، دانشگاه كيش ، معاونت پشتيباني ارسال نمايند .     

رويدادهاي داخلي مهندسي صنايع در آبان 1385

سه‌شنبه 9/8/1385 : كارگاه آموزشي دو روزه چرخه مديريت بهره‌وري - با همكاري انجمن مديريت ايران و انجمن توسعه بهره‌وري ايران
اطلاعات تكميلي

سه‌شنبه 9/8/1385 : كارگاه چهار روزه جامع مديريت ، برنامه‌ريزي و كنترل پروژه - گروه پژوهشي صنعتي آريانا
اطلاعات تكميلي

يكشنبه 14/8/1385 : برگزاري كنفرانس يك‌روزه آشنايي با رويكرد و تفكر سيستمي به همت انجمن مديريت ايران
سايت كنفرانس

دوشنبه 22/8/1385 : دومين كنفرانس ملي لجستيك و زنجيره تامين ، محل دائمي نمايشگاههاي بين‌المللي تهران
سايت كنفرانس

دوشنبه 22/8/1385 : كارگاه آموزشي سه روزه آشنايي با مدل تعالي مديريت پروژه انجمن بين‌المللي پروژه (IPMA)
اطلاعات تكميلي

سه‌شنبه 23/8/1385 : سخنراني دكتر حميد خداداد حسيني ، دانشيار گروه مديريت دانشگاه تربيت مدرس با موضوع بازاريابي نوين در هزاره سوم
اطلاعات تكميلي

توجه : دانشكده‌ها ، هسته‌ها و تشكلهاي مهندسي صنايع در سراسر كشور براي معرفي همايشها و نشستهاي خود پيرامون مهندسي صنايع و علوم مرتبط ، مراتب را از طريق صفحه پیامهای عمومی و يا پست الكترونيكی شخصي به مديريت پايگاه اعلام نمايند

 

رويدادهاي خارجي مهندسي صنايع در آبان 1385

سه‌شنبه 2/8/1385 : كارگاه آموزشي سه روزه طراحي تركيبي در فرموله‌سازي بهينه ، مينياپليس ايالات متحده
سايت كنفرانس

دوشنبه 8/8/1385 : كنگره پنج‌روزه دانشجويان مهندسي صنايع كشورهاي  آمريكاي لاتين ، دانشگاه سانفرانسيسكو ، كيوتوي اكوادور
سايت كنفرانس

دوشنبه 8/8/1385 : سومين كنگره بين‌المللي نانوتكنولوژي ، هتل ايرپورت سانفرانسيسكو ، ايالات متحده آمريكا
سايت كنفرانس

دوشنبه 15/8/1385 : پانزدهمين همايش بين‌المللي بنياد مديريت كيفيت اروپا ، بوداپست مجارستان
سايت كنفرانس

 

جديدترين كتب منتشره در حوزه مهندسي صنايع و علوم مرتبط

/ 0 نظر / 46 بازدید